1 Ağustos 2009 Cumartesi

3g hızında hayat...

Biliyor musun blog?
Neyi?
Hayatımın nasıl rayından çıktığını...
3g hızında yaşıyorum herşeyi.
Aslında kötü değil sadece yorucu....
Tam üç haftadır Pilli Cadımı görmek istiyorum daha geldiğinden beri onu bile göremedim. Ya ben evde olmuyorum ya da evde birileri oluyor. Ciddi anlamda üç haftadır boş tek günüm yoktu. Birazdan yatılı misafir gelecek eve güya pazartesi çilli papatyamı görecektim. Bütün plan program suya düştü. Perşembe de bir arkadaşım evleniyor. Düğün için kıyafet dikmem lazım. Şimdi düşündüm de benim derhal kendime bir ajanda edinmem lazım:P Böyle yoğun olduğum zaman bütün işlerim üstüste biner ama boş vaktim olsun yapacak şey bulamam ya da hevesim olmaz.
Dün dayımın kafeteryasına gittik. Biraz uzak kalsa da arada nargile içmeye, tantuni yemeye gideriz. Dayımın üstüne tanımam tantuni yapma konusunda. Dün de akşam nargile tantuni falan istedik. Nargile geldi açık havada puflarımıza yayıldık annem, H. teyze onun kızı B. bir de kızkardeşimin yeni kadim dostuZ. ve onun annesi... Böyle annelerle gidipte nargile içmek komik oldu :)) B. nargilesini bir türlü içemediği için artık annesi elinden alıp 'kızım bak şöyle tut sonra şöyle içine çek' diye göstermesine çok güldüm. Öyle bi kaptırdık ki sigaramı rahat rahat içemem ama nargileyi annemin suratına da üflesem umrunda değil.
Sonra aniden yağmur yağmaya başladı. Hafif çiselese de nargile söner yok ıslanmayalım diye şemsiye açtırdık. Kalabalık olduğumuz için de devasa bir şemsiye açıldı haliyle onun ayakta durması için altındaki bidona benzeyen şeye su doldurmak lazımmış. Suyu doldurmak için garson çocuk hortum getirdi. Su açıldığı sırada hortum elinden kaçtı ve yağmurdan kaçalım derken hortumla sıradan bir güzel banyo yaptık. O halimize o kadar çok güldüm ki yanaklarım gelene kadar ağrıdı :)) Özet geçtim ama gerçekten güzel bir geceydi...
Blogcuğum, canımın içi, veda vakti.
Adios...

Hiç yorum yok:

Blog Widget by LinkWithin
 
ISSIZ ÇÖLDE ISLI BİR KIZ. Design by Pocket