7 Nisan 2009 Salı

İn & Out

Son zamanlarda deli gibi Fashion tv izliyorum :) 13-14 yaşlarımda hergirl dergisi alırdım hatta dergilerime öyle bağlıydımki tek sayfasını kırıştıranın canına okurdum... Sonra sonra toplayıp hepsini geri dönüşüme attım hiç içim acımadan :) O dergilerdemiydi yoksa salsa ve türevlerindemi görmüştüm hatırlamıyorum İn ve Out'lar vardı. İşte kırmızı ruj in pembe ruj out gibi... Öyle okuyup geçerken dikkatimi çekmemişti ama Fashion tvde yapılan in ve out olayı epey dikkatimi çekti. Televizyon programları genel anlamda saçmalamayı sever ama ben böylesini görmedim. Çok dikkat etmeli tabi mazallah haftanın out'u pembe rujsa kalkıp pembe ruj sürmemeli :P
Hoş moda öyle bi hızla değişiyoki zaten takip edebiliyorum diyenlere şaşırıyorum. Ömrünü buna adamak lazım. Daha geçen hafta pembe renk oje out koyu renk oje in iken bu hafta tam tersiydi. Eğer siz Fashion tv'ye göre in ve out'larınızı belirlemişseniz yandınız.
-Fransız yemeklerini sevenler dikkat! Son duyumlarıma göre Fransız yemekleri out olmuş ama merak etmeyin bu sezon İtalyan yemekleri in. Türk mutfağından beslenenler gözüme görünmeyin XD
-Bu sene beyaz çerçeveli gözlük takmak yok çünkü oda out
-Öyle uzun zincirli kolyeleriniz falan varsa atın çöpe gitsin bu sene koca koca şeyleri boynumuza dolayıp çıkıyoruz sokağa :P
-Bilmem hangi ünlü hatunun hamileliği in diğerininki out olmuş XD Out olursun tabi gelmişin 9. ayına olmuşun duba gibi millet çıtır hamile görmek ister haksız değiller hani...
-Kıvanç Tatlıtuğ in yanlış hatırlamıyosam Burak Hakkı out olmuş...
-Düşük bel patul out, yüksek bel in olmuş... yüksek bel pantuldan da tiksinirim tüh tüh...
-Havuç suyu seviyosanız oda out :) artık maydanoz suyu in maydanozlarınızı sıkın sıkın için...

Neyse bukadarı aklıma zor geldi... Ben de özentiriklik yaptım kendi çapımda in ve out listesi hazırladım.
Burdan da açıklıyorum işteee 2009'un saçmasapan in ve out'ları...

-Sezon başı kazıklanmak OUT, sezon sonu alışveriş yapak İN,
-Çekirdekleri çıtlatıp çıtlatıp babanın malı gibi sokağa saçmak OUT, artık yanında verilen çöp poşetlerine dökmek İN
-Sakızlarımızı çiğneyip çiğneyip çöpe atmak OUT, sakızdan tasarruf maksatlı kulak arkamıza yapıştırıp daha sonrasında tekrar çiğnemek İN (böğğ tiksindim kendimen)
-Öyle kıyafetine uygun oje sürünmek OUT, her daim çocuk pisliği renginde oje sürünmek İN
-Hıçkırık tutunca nefesini tutup 40'a kadar saymak OUT, 100'e kadar saymak İN (kökten çözüm ;) )
-Evlenme teklif etmek OUT, boşanma teklif etmek İN
-Bugün saçıma ne şekil versem diye düşünmek OUT, gidip sorunu kökten halledip bütün yaz dazlak dolanmak İN (kellik fena halde in ;) )
-Son model telefon OUT, telefonda eskiye dönüş İN (yeter... telnoloji aldı gidiyo ben küçükkene ilk takozlar çıktıydıda Nokia3310'u olanlar o biçim havalıydı. bi mono melodim olsun dünyalar benimdi şimdi en gıcırıda benim olsa aynı mutluluğu yaşatmıyo bana :P )
-Evlerimizde kedi köpek beslemk OUT, börtü böcek beslemek İN (nerden bu kanıya vardım? çünkü evimizde hem tarantula kaplumbağa vs. var hem kedi kuş var ve en çok tarantula ilgi çekmekte :P)

3 yorum:

Pilli-Cadi dedi ki...

minik fasulyem cok güldüm ya:D:D

ayricana ben de tiksinirim yüksek bel pantolonlardan iyyy:D:D

Işınsu Unaran dedi ki...

senin in-outların daha yaratıcı olmuş :D

bide ya ben bu blogu nasıl izleyebilirim acaba?

FaSuLyE dedi ki...

teşekkür ederim uzun süredir giriş yapamadım bloga... izleyici bölümü açmadım ama kedi blogunun izlediklerim bölümüne istersen ekleyebilirsin :)

Blog Widget by LinkWithin
 
ISSIZ ÇÖLDE ISLI BİR KIZ. Design by Pocket